Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

دربـاره مـا

تاریخچه

شرکت فرصت کیش در سال ۱۳۸۶ به پشتوانه دانش و تجربه مدیران باسابقه و متخصص خود در صنعت مخابرات، برق و الکترونیک، زیرساخت های مرکز داده ها تاسیس گردید. حضور ۱۳ ساله در حوزه تامین تجهیزات و خدمات در بخش مخابرات، برق و فناوری اطلاعات و حسن سابقه همکاری در پروژه های ملی و داشتن تقدیرنامه های متعدد و رضایت نامه های صادره از کارفرمایانی چون خدمات ارتباطی اریکسون، شرکت نوکیا، شرکت هواوی، همراه اول، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و شرکت نقش اول کیفیت و… این شرکت را متعهد به ارائه آخرین تکنولوژی های روز با بالاترین کیفیت می داند، استقبال، تاییدیه ها و رضایت خریداران معرف کیفیت محصولات و پشتیبانی فنی این شرکت می باشد.

بخش برق و الکترونیک یکی از بخش های شرکت فرصت کیش است که بصورت متمرکز به فعالیت در زمینه تامین تجهیزات قدرت ومنابع تغذیه پرداخته است محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشند :

 • UPS های اداری، ماژولار و صنعتی
 • باتری سیلید اسید، لیتیوم یون، صنعتی، مخابراتی و انرژیهای نوین
 • استابلایزر تک فاز و سه فاز
 • اینورتر سولار
 • رک باتری
 • تابلو برق

شرکت فرصت کیش با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری شرکت KSTAR یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانــجات کشور چین و پیشتاز در تولید انواع UPS با داشتن رتبه شـــشــم در سطح جهان، دارای رزومه درخشان می باشد. KSTAR نه تنها محصولات مرتبط با زیرساختهای دیتا سنتر همچون UPS، سیستمهای خنک کننده هوا، تجهیزات توزیع برق، باتری، کابینت سرور شبکه و سیستم های نظارتی محیط زیست را پوشش می دهد، بلکه بخش بزرگی از توانمندیهای این شرکت معطوف به ارائه راهکارهای انرژی های تجدیدپذیر همچون PV اینورتر، کابینتهای توزیع DC، منبع تغذیه و سیستمهای مانیتورینگ شده است.

این شرکت جهت اطمینان از کیفیت کالاهای خود قبل از فروش محصولات در خصوص انجام کلیه تستهای لازم و ضروری با آزمایشگاه های معتبر و مورد تایید اداره استاندارد از جمله آزمایشگاه سما، مهرنگار کاسپین، آزمایشگاه آکرودیته امین، اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران همکاری داشته که کلیه گواهینامه های صادرشده از سوی برخی از آزمایشگاه های فوق قابل استناد می باشند. هم اکنون محصولات این شرکت در بانک ها، وزارتخانه ها، سازمان های علمی و صنعتی، کارخانجات، بیمارستانها، ادارات دولتی و شرکت های خصوصی در حال بهره برداری می باشند.

بخش برق و الکترونیک در تمامی استانهای کشور دارای نماینده فروش و خدمات پس از فروش فعال می باشد که که کلیه امور خدمات و پشتیبانی قراردادهای شرکت را در اسرع وقت و بصورت متمرکز انجام می دهند لذا تحویل کالا و انجام خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن در هر نقطه از کشور انجام می پذیرد.

درکنار تامین محصولات و تجهیزات، تیم فروش مجرب، قوی و مسلط در آماده سازی پروپوزال های متناسب با هر پروژه، قادر به ارائه خدمات مشاوره و راهکارهای جامع در این زمینه می باشند، بعلاوه تیم فنی شرکت فرصت کیش با رهنمونی انواع راهکارها و روشهای عملی برای طراحی، جانمایی و اجرای بهینه سیستم های های UPS، باتری خانه ها و … با بهره گیری از نیروی کار متخصص و تجهیزات لازم، آمادگی اجرا پروژه و ارائه خدمات به کلیه مجموعه های دولتی و خصوصی را دارند.

بخش مخابرات همزمان با تاسیس شرکت فرصت کیش در سال ۱۳۸۶ با رویکرد بازرگانی در صنعت مخابرات ایجاد گردید. مدیران شرکت از ابتدای امر مصمم گشتند ابعاد فعالیت های این بخش را گسترش داده و در حال حاضر این بخش با اتکاء به توانمندی های مدیران و کارشناسان زبده خود کالاها و خدماتی در زمینه های فوق ارائه می دهد:

 • تامین و ارائه تجهیزات شبکه ها با بستر کابل مسی (انواع کابلهای شبکه مانند Cat5, Cat6 … ،کابل های تلفنی ، چند زوجی ،کابل برق و کابل Ground، انواع رکهای توزیع)
 • انواع آنتن های مخابراتی در فرکانس و باندهای مختلف (فضای باز، تونلی ، فضای داخلی و بسته)
 • تامین و ارائه تجهیزات آنتنالاین (انواع فیدر ، کانکتور، جامپر، کیت گراند، بست، اسپیلیتر، کوپلر، Termination load، …)
 • تامین و ارائه تجهیزات در بستر فیبر نوری (پچ کورد ،پچ پنل ، انواع رکهای توزیع، میکروداکت و متعلقات، FAT Box، پیگتیل، آداپتور …)
 • تامین و ارائه اکسسوری نصب و راه اندازی شبکه های فوق(انواع چسب، کابل شو ،تایرپ فلزی و پلاستیکی،لیبل، لیبل شبرنگ، انواع بست، لوله فلکسی ..
 • تامین و ارائه تجهیزات نصب رادیویی(انواع دیش ماکروویو، رادوم، انواع کابل RG LMR Waveguide ، ،انواع کانکتور،سرج ارستر، …)
 • ارائه دهنده کابل های صوت و تصویر و کاربردی در صدا و سیما(فیدر مخصوص ، Video cableT، …)

این بخش به پشتوانه چهارده سال تلاش بی وقفه توانسته است روابط تجاری ارزشمندی با تامین کنندگان جهانی شناخته شده صنعت مخابرات برقرار نماید و همچنین در راستای هم سو شدن با سیاست های اقتصادی کشوردر حمایت از تولید داخل،این شرکت برآن شده است تا بخش اعظمی از کالاها و تجهیزات قابل ارائه خود را از تولید کنندگان داخلی تامین نماید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه و یا موارد مرتبط تجاری و بازرگانی خواهشمند است از طریق روش های موجود با ما در ارتباط باشید. [ تماس با ما ]